מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

בידה לאסלה סמויה

בעידן בו אנו חיים בו תחום השיפוץ הינו תחום נרחב ופופולרי כל כך, עבור כל מוצר שקשור לתחום צצות  חדשים לבקרים אלטרנטיבות וחלופות שנועדו בחלקן להקנות לחלל מראה מעוצב ויקרתי יותר ובחלקן נועדו באמת להקל על הלקוחות ולהביא בפניהם מוצר משופר באמת. אסלה סמויה היא דוגמא למוצר שהתפתח מאוד עם השנים. אם בעבר אסלה הייתה מוצר גדול ומסורבל שתפס מקום רב בחדר האמבטיה והשירותים כיום בעידן המודרני אסלה סמויה אינה נראית כמעט מכיוון שמיכל הניאגרה סמוי ואינו נראה לעין אלא החלק היחיד שנראה הוא הלחצן שבעזרתו מורידים את המים לאחר ביקור בחדר השירותים.

אסלה סמויה- עיצוב מרהיב ונוחות מושלמת

אסלה סמויה הינה מוצר נוח ביותר הן מבחינה עיצובית מכיוון שהוא מקנה מראה חלק ועדכני יותר לחדר השירותים והן מבחינה פונקציונאלית, כאשר הניאגרה מוכנסת לתוך הקיר היא לא נראית ולא תוספת מקום במרחב של חדר השירותים. 

בידה לאסלה סמויה- כל הנוחיות במוצר אחד

בידה לאסלה סמויה הוא מוצר מעולה בעלת יתרונות רבים, החל מהאפשרות שהוא נותן לרחוץ את האברים האינטימיים ללא מגע יד אדם אלא בלחיצת כפתור , הדבר שומר על הגינה ללא מאמץ וללא סיכון של העברת חיידקים. בידה לאסלה סמויה ללא ספק חוסך בשימוש בנייר טואלט ובכך מביא לפחות כריתת עצים ולהרס של איכות הסביבה הירוקה החשובה כל כך לאיכות חיינו.

ידידותית להתקנה

בידה לאסלה סמויה הינו מוצר מעולה שכן הוא מגיע באופן מאוחד עם האסלה ואינו דורש תוספת של התקנה ושל מקום , גם העלויות הינן מצומצמות יותר מכיוון שאין צורך בהתקנה כפולה של האסלה לבידה כפי שהיו עושים בעבר, שהבידה היה בנפרד מהאסלה עצמה.