מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

בידה לאסלה תלויה

בידה לאסלה תלויה הוא מוצר פופולארי כיום מכיוון שהוא מאפשר שטיפה טובה של האברים האינטימיים לאחר הליכה לשירותים וכל זאת ללא מגע יד אדם . המוצר הזה תורם מאוד מבחינה הגיינית שכן הוא חוסך את השימוש בנייר טואלט שאינו מי יודע מה בריא וידידותי לעור,  הוא מסייע לאנשים מוגבלים מוטורית לשטוף ללא כל מאמץ את פלג גופם התחתון ללא שהפעולה תצריך מהם במאמץ שרירי מיותר. כמו כן, מדובר במוצר שמעודד שימוש במים לעומת שימוש בנייר שמוביל לכריתת עצים ולהרס לאיכות הסביבה.

בידה בעבר

בעבר בידה לאסלה תלויה היה מוצר נפרד שהצריך התקנת אסלה נפרדת לצד האסלה העיקרית כאשר מהאסלה המותקנת היה צינור מים בעל זרם חזק שהיה יעיל ביותר בכך שהוא משפר את זרימת הדם באזורים הללו שלעיתים סובלים מחסר בזרימת דם בשל ישיבה ממושכת במשרד ובעבודה. 

בידה כיום

כיום, בידה לאסלה תלויה מותקן באופן ישיר לאסלה הרגילה. עצם העובדה שהבידה מותקן ישירות לאסלה חוסך כמה דברים  משמעותיים, קודם כל, אין צורך במקום נוסף על מנת להתקין את הבידה בנפרד אלא ניתן לעשות זאת על האסלה המותקנת ולחסוך הרבה מקום. שנית, התקנת בידה ביחד עם האסלה חוסכת הרבה עלויות שכן הדבר מגיע יחד עם האסלה ללא צורך בתוספת עבודה וחומרים שמייקרת את העלויות.

האמינות  מנצחת!

אם אתם מעוניינים לרכוש בידה לאסלה תלויה עשו זאת אצל חברה מקצועית שתשווק לכם מוצר איכותי או תייצר מוצר מחומרים איכותיים, כך גם במקרה שתתקלו בבעיה כלשהי בהפעלת המכשיר, עדיין תמיד יהיה לכם למי לפנות ותקבלו שירות טוב ומקצועי. לעומת זאת, חברה שאינה אמינה , תסבלו ממוצר לקוי ומחוסר אחריות כאשר תגיעו לבקש את השירות שמגיע לכם.