מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

הליכון מתקפל לבית

בשביל לאפשר גם לנכה לצעוד בכוחות עצמו ללא עזרה- הליכון מתקפל לבית.
 
גם אם אדם מוגבל בגופו הוא מעוניין לנוע בחופשיות ובכוחות עצמו בלי להזדקק לעזרה של זולתו. הליכון מתקפל עם גלגלים יוכל לפתור את המצוקה!
 
גם אדם נכה בגופו מעוניין להסתדר בכוחות עצמו. כאשר קיים קושי לנוע ולהתנייד ממקום למקום מתאים יהיה לצייד את הנכה עם הליכון מתקפל. בעזרת הליכון מתקפל עם גלגלים הוא יוכל להתנייד לכל מקום אליו הוא מעוניין להגיע בקלות מקסימלית ובביטחון. יש לדעת שקיימים סוגים שונים של הליכונים. בעת הקניה חשוב לשים לב למספר דברים חשובים. וכך לבחור את המוצר המתאים והמוצלח בהתאם למטרה הרצויה.

מה חשוב לבדוק לפני בחירה של הליכון?

  • חומר גלם – ממה עשוי ההליכון? קיימים חומרי גלם שונים שלכל אחד מהם תכונות משלו. בעת הקניה חשוב לבחון את חומר הגלם ולוודא שההליכון מתאים לצורך שלכם.
  • קיפול - הליכון מתקפל לבית עשוי להיות הפתרון המוצלח לצורך. מכיוון שהיותו של המוצר מתקפל עושה אותו לאפשרי לאחסון. כך שמי שנרתע משימוש בהליכון בשל הגודל של המוצר ובגלל המקום הרב שהוא תופס בבית, יוכל לבחור הליכון מתקפל. ליהנות מהמוצר ולקפל אותו לאחר השימוש.
  • תפעול – בדקו כיצד מתפעלים את המוצר ובחרו במוצר שקל ונוח לתפעל אותו. שהוא נוח לשימוש ולכוונון מדויק וקל לקיפול. מוצר כזה יוכל לשמש את הנכה בנוחות רבה בביצוע פעולות יום יום שגרתיות.
  • משקל – בדקו כמה שוקל ההליכון. כי הליכון מתקפל עם גלגלים עלול להיות כבד מידי אם משקלו גבוה.
הליכון מתקפל לבית? בחרו במוצר איכותי ומתאים לצורך. בדקו את המפרט של המוצר לבחירה מוצלחת שתשמש את הנכה לאורך זמן בנוחות מקסימלית.