מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

רולטור 4 גלגלים

הליכון רולטור 4 גלגלים

החיים של האדם הקשיש או הנכה קלים היום הרבה יותר מאשר בעבר. ממציאים רבים שוקדים כל העת על ציוד מיוחד המיועד עבור הנכה כאשר המטרה היא לתמוך בו, למנוע נפילות ולסייע לו עד כמה שאפשר להמשיך את חייו כעצמאי.

המוחות הקודחים של הממציאים עובדים כל העת בכיוון של פיתוח המצאות חדשות הנועדות להקל על האנושות, ובמיוחד מושם דגש בקרב רבים התרים אחר פתרונות והמצאות שונות למען האוכלוסייה המוגבלת או הנכה. אביזרים חדשים ומתוחכמים מתחדשים כל העת ומעניקים איכות חיים ואפשרות להם לחיות באופן עצמאי ללא תלות בזולת. 

אחת ההמצאות המעולות זהו ללא כל ספק -  הליכון רולטור 4 גלגלים. ההליכון רולטור 4 גלגלים זהו מוצר המיועד עבור כל מי שזקוק למעט תמיכה בהליכה וזאת לצורך תוספת יציבות תוך שהמוצר מאפשר גם את האפשרות של ישיבה ומנוחה בעת הצורך. המוצר מגיע בכמה ווריאציות עם אפשרויות נוספות המשדרגות את המוצר.

רולטור 4 גלגלים עם מושב – כל האפשרויות

רולטור 4 גלגלים קיים היום במגוון ווריאציות עם אפשרויות שונות המשדרגות את המוצר ומתאים אותו בהתאם לצרכים של החולה או הנכה הזקוק לו. יש הליכון רולטור 4 גלגלים הכולל את המושב המתקפל ובעל המשקל הנמוך במיוחד. יש את הרולטור שמכיל גם את הברקסים לתוספת בטיחות. יש את המוצר רולטור 4 גלגלים עם מושב עם המנגנון הפנאומטי המיועד לצורך התאמת הכיוון של ההליכון ושל הגובה שלו על יד לחץ אוויר על מנת שהמוצר יהיה מתאים בדיוק בהתאם לצורך של הנכה.

אין ספק כי מדובר בבשורה של ממש עבור אנשים המוגבלים מעט בהליכה אך רוצים לשמר את העצמאות שלהם ולהתנייד באופן עצמאי עד כמה שהדבר מתאפשר מבחינתם תוך שמירה מלאה על הבטיחות.