מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

ידיות אחיזה לנכים

תחזיק חזק

יש אמצעים רבים ויעילים להגן על החיים ועל האופן שבו הם מתנהלים, צריך להכיר, לדעת והכי חשוב ליישם.

להיות ערוך

ניתן למנוע פגעים רבים עם הערכות נכונה מראש, כן הרבה מאוד חבלות, שברים, פציעות כאלו ואחרות ניתן למנוע כאשר דואגים לאמצעי הגנה ואמצעי עזר לכל אחד בכל עניין, כמו שטיח שמניחים באמבטיה על מנת למנוע החלקה, ובמקום שבו במקלחת מתקלחים נכים נכון או אפילו חובה להתקין ידית אחיזה לנכים, כזו שתאפשר להם לאחוז בה בעת הרחצה על מנת למנוע החלקה או מעידה.

חלל בטוח

ידית אחיזה לנכים מקובעת לקיר האמבטיה וכך ניתן להיכנס בעזרת תמיכתה למקלחת, גם בעת הרחצה ברגע של איבוד שיווי המשקל ניתן לאחוז בה ולהימנע מנפילה או החלקה. ידיות אחיזה לנכים מותקנות בכל המקומות בהם רוצים להגן על הנכים, כמו בבתי אבות, הוסטלים למיניהם ובתי חולים, ניתן לציין שככל שמשתמשים באמצעי מנע וזהירות עם הנכים ניתן לראות ירידה דרמטית בכל המפגעים שהתרחשו בעבר עם הנכים.

בסיס של כל מקלחת

ידיות אחיזה לנכים, שהפכו להיות בסיס בהרבה מקלחות גם כאלו בהם לא משתמשים נכים, הינן אמצעי מצוין לשימוש בטוח באמבטיה. ידית אחיזה לנכים מאפשרת לכל אדם המשתמש באמבטיה להיאחז בה ברגע שהוא מחליק או מאבד לרגע את שיווי המשקל, לכן ידיות אחיזה לנכים הפכו כבר מזמן למוצר חובה בכל בית בטוח.

בית מוגן

בית המתנהל בצורה בטוחה ומוגנת מונע מדיירי הבית פציעות ופגיעות כאלו ואחרות, פשוט וקל להתנהל כך. כל מה שצריך זה רק להכיר את האמצעים השונים המסייעים בהגנה על הבית ולהשתמש בהם במקומות המתאימים. כשיודעים ומכירים משקיעים מעט ומפיקים המון, המון רווחים המבטיחים חיים בטוחים.