מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

כסא מקלחת מתקפל

עצמאי, אתה בתפקיד!

לדאוג למוגבל בכל דרך זוהי המחויבות של העצמאיים, אמצעים כמו כסא מקלחת לקשישים הופכים את העניין להרבה יותר פשוט, קל ונוח.

כשלא הכול מובן מאליו

 מה שנראה בעיננו כל כך פשוט כשאנחנו עצמאיים הופך להיות לא פשוט בהמשך הדרך, כשהופכים להיות מוגבלים בגלל זקנה או לא עלינו בגלל מחלה, אפילו הדברים המינימליים כמו בסיס של היגיינה הופכים להיות מורכבים וכמעט בלתי אפשריים, אין ספק שהקדמה מנגישה לאוכלוסיות השונות את התנאים וצורת ההתמודדות. צריך להכיר את היכולות וליהנות מכל המרב שהן מספקות.

להגן על ההיגיינה

כסא מקלחת זוהי המצאה מצוינת לאנשים מוגבלים, כסא מקלחת הינו כסא שיוכל לעמוד בתוך המקלחת, הוא מתאים לנכים ולזקנים או אפילו סתם לאנשים עם חולשה עקב מחלה או טיפול. כסא מקלחת מאפשר ישיבה בטוחה תוך כדי רחצה. כמו כסא רחצה לקשישים הרגיל ניתן גם ליהנות מכסא מקלחת מתקפל, כזה המאפשר את קיפולו ושימוש במקלחת אצל אנשים עצמאיים, כסא מקלחת מתקפל הוא יותר פונקציונאלי מכסא מקלחת רגיל בשל היכולת להתנייד.

לשמור עליו בכל עת

כשרצו בעבר לקלח נכה גם אז השתמשו בכסא, אך כסא מקלחת לנכים הוא אחר. כסא מקלחת לנכים מאפשר עבודה יעיל הרבה יותר עם הנכה, כסא מקלחת לנכים הופך את העבודה לבטוחה, כסא רחצה לנכים מתהדק למקלחת בצורה בטוחה, בעזרתו של כסא רחצה לנכים ניתן לרחוץ את הנכים טוב ובטוח. אין ספק שהעובדה שיש כסא מקלחת לנכים מאפשר לשמור על ההיגיינה שלהם. כן גם לגבי הקשישים, כיסא מקלחת לקשישים מאפשר רמת היגיינה גבוהה אצל האדם המבוגר, כסא מקלחת לקשישים הינו כיסא פונקציונאלי המאפשר מקסימום ניקיון עם מקסימום נוחות המתאפשרת בדיוק בגללו. ניתן לסכם כי כסא רחצה לנכים בכלל הוא סיפור ההצלה של האדם המוגבל.