מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

כסא מקלחת לקשישים ולנכים

להתאים את הבית לצרכיו המיוחדים של הנכה.

אדם נכה נתקל בקושי יומיומי בביצוע משימות שגרה. חשוב להתארגן בכל הציוד שיוכל לסייע ולהקל על הנכה לחיות את חייו בנוחות ובאיכות.

קיימים מוצרים שונים שנועדו להקל על הנכה ולאפשר לו לבצע את הפעולות היומיומיות הפשוטות בצורה נח ואפשרית עבורו. המטרה היא להקל מעליו ולשפר את איכות החיים שלו. בעת קנייה של אביזרים אלו חשוב להתאים את המוצר לצורך, ולבחור את הפריט המתאים בהתאם למצבו של הנכה ולצרכיו.

מה לבדוק כאשר קונים כסא מקלחת לקשישים?

  • יציבות – בדקו מהי היציבות של כסא רחצה לנכים. חשוב כי כסא רחצה לקשישים יהיה יציב בשביל שהנכה יוכל להישען עליו ולהרגיש תחושה של ביטחון ויציבות במהלך השימוש.
  • משקל – כמה ק"ג יכול כסא מקלחת לנכים לשאת? בדקו מהו המשקל המקסימלי אותו ניתן להעמיס על הכיסא בשביל לוודא שהוא מתאים לצורך שלכם.
  • התאמה וכיוונון - כסא מקלחת לקשישים חייב להתאים לקשיש שעתיד להשתמש בו. לכן מומלץ לבחור במוצר שיש לו אפשרויות כיוונון. כך אפשר יהיה להתאים את המושב לאדם ולארגן לו תנוחה נוחה ככל האפשר.
  • נייר או נייד? ניתן לבחור בין שני סוגים עיקריים של כסא רחצה לנכים. כסא רחצה לקשישים נייח שמקובע לקרקע, או כסא מקלחת לנכים נייד על גלגלים. לכל סוג כסא מקלחת לקשישים יש יתרונות לצד חסרונות. בכל מקרה יש לבחור את המוצר המתאים שעונה על הצורך.

מעוניינים לרכוש כסא רחצה לנכים? חשוב לבחור כסא רחצה לקשישים מתאים לצורת השימוש הצפויה בשביל ליהנות ממוצר מוצלח שמקל על החיים, ומאפשר לבצע פעולות יומיומיות בנוחות מקסימלית ובבטיחות רבה. כך תקלו על הנכה או על הקשיש ותשפרו את איכות החיים שלו.