מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

רולטור 3 גלגלים עם מושב

לנסוע גם בבית

האביזרים הנוחים המותאמים היום לנכים ולמוגבלים הופכים את חייהם לטובים ונוחים באופן יחסי, הרולטור הינו אחת ההמצאות הטובות והבטוחות ביותר עבור המוגבל.

הכול על הרולטור

האדם המוגבל של ימינו אינו יושב בבית ולא מגביל את סביבתו, אמצעים רבים ומגוונים מאפשרים לו להתנייד במרחב הפרטי והציבורי בכל עת ובכל שעה בצורה המתאימה לו, ניתן לראות בין האמצעים הללו את הקולנועית, אביזרי העזר לרחצה ואלו המותאמים לשירותים, את הכיסאות הנוחים וגם את רולטור 3 גלגלים או רולטור 4 גלגלים.

לרוץ עם ההליכון

הרולטור מזכיר את ההליכון שהכרנו מהסבתא, אך הרולטור 3 גלגלים הוא נוח בהרבה, לרולטור מחוברים בתחתיתו גלגלים , כך שההליכה לא נעשית בדילוגים כמו עם ההליכון המסורתי, רולטור 3 גלגלים נוסע לפני המוגבל ומקל עליו את ההליכה בצורה משמעותית. עובדה זו הפכה אותו להיות פופולרי מאוד בשנים האחרונות.
מעלותיו של רולטור
  • גמישות
  • נידות
  • תמיכה
  • ביטחון
  •  נוחות
חיים ללא הגבלה
החיים של המוגבל היום הינם חיים מלאי עשייה, ניתן לראות את המבוגרים משמשים בכול המשרות, הגיל והיכולות הפיזיות לא מגבילות אותו כלל, הם ממשיכים להתקדם באותו הקצב בלי לחדול, נכון וחשוב לתת את התנאים האופטימליים לאדם המוגבל להתקדם למרות הכול, זו המחויבות של הסביבה וזו המחויבות שלו עצמו.
 
לדעת וליישם
 
כשמשתמשים נכון באמצעים הנמצאים היום ניתן להאריך את החיים ולשפר את תנאי החיים לבלי הכר, ראוי ונבון לדעת וליישם את כל מה שרק אפשר במסגרת האפשרויות שניתן להגיד כי הן כמעט לא מוגבלות. להגיש שתי ידיים לנכה ולצעוד אתו קדימה לאורך כל הדרך, כך הגון וכך נכון. לסביבה ולמוגבל עצמו, אין ספק שקצב החיים יכול להימשך ללא הפוגה, צריך רק לדעת ולעשות.