מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

רולטור 4 גלגלים

ניידות אופטימלית

לא יאומן כמה בחירה מודעת של אביזרי עזר יכולה להקל על ההתמודדות של האדם הנכה והמוגבל. רולטור הינו אחד האמצעים הפשוטים והמומלצים לכל אדם שהליכתו מוגבלת.

תנאים בהגבלה

נכון וחשוב מאוד לתת למוגבל ולמוגבלות את התנאים הנכונים עבורה, העובדה שאם שהפך להיות מוגבל מבחינה פיזית הינה לא עובדה שצריכה להפיל אותו ולגרום לו להיות מוגבל מבחינה טכנית, רולטור 4 גלגלים קל משקל מאפשר לאדם המוגבל בהליכה להיות קל הליכה יחד עם המגבלה שלו, רולטור 4 גלגלים קל משקל מאפשר לו ללכת בבית וברחוב בצורה חופשית מבלי להיעזר באחרים, לא רק ברחוב גם בתחבורה הציבורית והפרטית, יש אפשרות להשתמש ברולטור 4 גלגלים קל משקל מתקפל כך שכל עליה לאוטובוס הינה נוחה ובלתי מוגבלת.

ללכת בכל רוחב

בנוסף לרולטור 4 גלגלים קל משקל יש גם רולטור  3 גלגלים קל משקל שהמבנה שלו הוא קצת אחר יותר מחודד ומעט יותר צר, כך הוא מותאם לאנשים מסוימים, מטבע הדברים העובדה שרולטור 3 גלגלים קל משקל הינו צר ויכול להיכנס לכל מקום כמעט. רולטור 3 גלגלים קל משקל משמש אנשים העוברים במעברים צרים, זאת בשל כך שרולטור יכול לשמש את הנכה גם במרחב הפרטי. דבר המורכב יותר כאשר מבנה הרולטור הוא רחב.

לבחור במתאים עבורך לכל מטרה

ניתן לסכם כי רולטור 4 גלגלים קל משקל הינו האופציה האידיאלית לכל אדם שהזדקן, או הפך למוגבל מסיבה כל שהיא, יש בו מקום להניח חפצים, יש תמיכה מתאימה לידיים וביטחון ברגליים, כאשר רולטור 4 גלגלים קל משקל מתקפל, הגמישות היא הרבה יותר גדול ויחד עם זאת האפשרויות ללכת על בטוח בכל עת ולכל מקום.