מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

מוצרי ספיגה למבוגרים השוואת מחירים

אחת מהבעיות אשר בפניהן ניצבים בני גיל הזהב, היא הבעיה של בריחת שתן. 

כאשר אדם מבוגר ניצב בפני בעיה מסוג זה כדאי להכיר את המוצרים הנמצאים כיום בשוק ואת שלל הפתרונות הנלווים לנושא זה. חשוב לציין שכיום "אתם לא לבד" וכל הפתרונות עבור בריחת שתן נגישים וזמינים לכל אחד ואחת .

כיום יש פתיחות  והתייחסות  לבעיה של בריחת שתן בשונה משנים  עברו.

כאשר ניגשים לבחור את המוצר המתאים לנו, יש להכיר את המוצרים העומדים לפנינו:

 • תחתונים סופגים – תחתונים חד פעמיים המגיעים ברמות ספיגה שונות .יש  הבדל בין ספיגת יום וספיגה מוגברת יותר ללילה. התחתונים הסופגים זמינים בגדלים שונים (יש לבחור על פי משקל או הקיף מכנסיים).

  חשוב לציין כי היתרון המשמעותי של התחתונים הסופגים הוא דווקא מההיבט הפסיכולוגי.

  אשר משאיר את התחושה  שאיתם קל יותר והתחושה הכללית פחות מאיימת על מצב הרוח ושומרת על העצמאות בחיי היום יום. (התחתונים דקים יחסית ואינם נראים או מורגשים מבעד למכנסיים).

  כמו כן קיימים בשוק מבחר גדול של יצרנים בעלי רמת איכות שונה זו מזו וכך גם המחירים משתנים בהתאם.
 • חיתולים סופגים – מגיעים  במבחר מידות ובמבחר גדול של יצרנים ברמות איכות ספיגה שונות.
  חיתולים חד פעמיים בעלי פתיחה וסגירה בשני צדי המותן. החיתול מתאים יותר לאנשים אשר אינם עצמאים והוא נוח מבחינה תפעולית ומקל על המטפל. החיתולים יש להם כושר ספיגה גבוהה יותר ולכן הם ממומלצים לשעות הלילה.
 • פדים לגברים / נשים – הפדים הם רצועות סופגות בעלות צורה אנטומית המתאימה לגוף הגבר / אישה. הרצועות נדבקות באמצעות מדבקה עדינה המתקבעות ביציבות על גבי התחתונים. יתרונם הגדול של הפדים הינו בכך שהם  מותאמים לאנשים עצמאיים בתנועה של חיי היום יום ונותנים פתרון  פשוט ונוח לבריחת שתן קלה.

בסופו של עניין אפשר  ורצוי להתיידד עם השינויים שמזמן לנו הגיל , השוק הצרכני מציע לנו מגוון רחב של פתרונות לשדרוג איכות החיים גם במצב של בריחת שתן ברמות השונות.