מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

5 דגשים לקניית מיטה סיעודית חשמלית

מיטה סיעודית חשמלית משפרת משמעותית את הנוחות היום יומית של המטופל הסיעודי. אך כמובן שבחירה של מיטה סיעודית מורכבת יותר מבחירה של מיטה רגילה. לכן, בכדי שתוכלו לבחור את המיטה הסיעודית החשמלית המתאימה ביותר עבורכם, אנו רוצים לשתף אתכם במספר דגשים חשובים לבחירה נכונה של מיטה סיעודית חשמלית.

שוק הטיפול הסיעודי הפרטי מציע מגוון רחב של פתרונות למטופל הסיעודי, שבראש הכותרת, נמצאת המיטה הסיעודית. מיטות סיעודיות הן מיטות חשמליות מתכוונות הבנויות לנוחות שימוש מקסימלית עבור מטופלים סיעודיים הזקוקים לתמיכה קצת יותר מקיפה מהמיטה הרגילה הנמכרת בחנות.

מכיוון שהמיטות סיעודיות מורכבות יותר ממיטות רגילות, חשוב לתת דגש רב יותר על תהליך הבחירה של מיטה סיעודית חשמלית לשימוש ביתי. מעבר לנוחות שינה, יש עוד כמה דגשים חשובים שכדאי לשים לב אליהם. אז לפני שאתם מתחילים בתהליך החיפוש אחר מיטה סיעודית חשמלית, אנו רוצים לשתף אתכם מספר דגשים שחשוב שתדעו לפני הרכישה.

1. בחירת מיטה סיעודית בהמלצת יועץ מומחה

רכישה של מיטה סיעודית חשמלית מיועדת למטופל סיעודי הסובל ממצב רפואי מסוים. המצב הרפואי הזה, וכל התסמינים של המצב הרפואי הזה, צריכים להילקח בחשבון כאשר בוחרים מיטה סיעודית לשימוש יום יומי.

לדוגמה, אם מדובר על מטופל סיעודי שסובל מבעיות גב קשות אז הוא צריך מזרן קשיח במיוחד שיעניק לו את התמיכה הנדרשת לגב, ומצד שני, מטופל סיעודי שסובל מרגישות יתר אולי יצטרך מזרן טיפה פחות קשיח.

מומלץ להתייעץ עם רופאה מומחה, רופא משפחה, כירופרקט, מטפל סיעודי או מומחה במיטות סיעודיות.

אנו בחברת הדיבר החמישי נשמח לייעץ לך לגבי בחירת המיטה הסיעודית המתאימה ביותר עבורך.

2. איכות המזרן

כמובן שאיכות המזרן היא ללא ספק אחד המשתנים החשובים ביותר כאשר קונים מיטה. המזרן צריך להתאים למבנה הגוף של המטופל ולתת לו את התמיכה הנדרשת לשינה נוחה ובריאותית.

אם בעבר מגוון המזרונים של המיטות החשמליות היה מצומצם, בשנים האחרונות גדל מגוון המזרונים המוצעים במיטות החשמליות, כך שלא תתקשו למצוא מזרן שמתאים בדיוק עבורכם. מומלץ לעשות בדיקת ניסיון של שכיבה על המזרן לפני שמתחייבים לקניה.

אנו מציעים מגוון רחב של מזרונים בהתאם לצרכים שלך – צור קשר לייעוץ חינם

3. תפקוד המנוע החשמלי של המיטה הסיעודית

אחת הטעויות הנפוצות ביותר אצל רוב האנשים שבוחרים מיטה חשמלית היא, שהם לא שמים דגש רב על תפקוד המנוע החשמלי של המיטה. נכון שבסופו של דבר מה שחשוב הוא שהמנוע מעלה ומוריד את המיטה, אך יש עוד כמה דגשים קטנים בהקשר לתפקוד המנוע שחשוב לשים לב אליהם בקנייה של מיטה סיעודית חשמלית:

אריכות חיי המנוע החשמלי

קנייה של מיטה סיעודית חשמלית היא השקעה רצינית. לכן, צריך להיות חשוב לכם שהמנוע בנוי בצורה איכותית שתחזיק כמה שיותר שנים. קשה מאוד להעריך את איכות חיי המנוע, אך ככלל אצבע חשוב שתדעו שמנועים הבנויים על מתח חשמל AC מחזיקים מעמד זמן רב.

רעש המנוע בעת פעולה

כל מנוע עושה רעש כאשר הוא מופעל, אבל יש מנועים שקטים יותר מאחרים. יש לשים לב לרעש שעושה המנוע בעת פעולה. מומלץ לזוגות לרכוש מיטה סיעודית חשמלית עם מנוע שקט בכדי שלא תצטרכו לפחד להעיר בטעות את בן הזוג במידה ורוצים לכוונן את המיטה בלילה.

מנוע המיטה החשמלית הטוב ביותר הוא מנוע שקט, חזק שמחזיק לשנים רבות.

4. נוחות השימוש בשלט כוונון המיטה הסיעודית

כל מיטה סיעודית חשמלית מגיעה עם שלט כוונון שדרכו יכול המטופל הסיעודי (או המטפלת הסיעודית) לשלוט על זוויות המיטה הסיעודית. אין שלט אחד אוניברסלי לכל המיטות הסיעודיות החשמליות, כך שחשוב לשים לב לנוחות השימוש בשלט הכוונון.

בחנו את הכפתורים ואפשרויות כוונון המיטה שניתן לבצע דרך השלט. מורכבות השלט נעה החל משלטים פשוטים המאפשרים רק העלאה והורדה של המזרון ועד לשלטים מתוחכמים המאפשרים להגדיר מצבי שינה שונים מראש.

הדבר החשוב ביותר הוא שהמטופל הסיעודי ירגיש בנוח להשתמש בשלט בעת הצורך.

5. תקופת אחריות ושירות

זמן האחריות המוענקת על ידי המוכר ושירות התקלות (במיוחד של המנוע) חשובים ביותר בתהליך קבלת ההחלטה לגבי המיטה הסיעודית החשמלית. מומלץ לקרוא את תעודת האחריות המוענקת על ידי המשווק ולוודא שהאחריות הנה אחריות מקיפה על המנוע לטווח ארוך.

אל תקנו מיטה סיעודית חשמלית בלי תעודת אחריות על המנוע.