מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

מיטה מתכוונת מסייעת בשמירה על אורח חיים בריא

מיטה סיעודית היא כבר מזמן אינה בלעדית רק לבתי חולים. כיום ניתן לרכוש מיטה מתכוונת סיעודיות גם לשימוש ביתי. מטופלים סיעודיים וקשישים המשתמשים במיטה מתכוונת בבית מעידים על היתרונות הנפלאים הרבים של מיטה מתכוונת בכל הנוגע לשמירה על אורח חיים בריא.

אם הדבר הראשון שעולה על דעתכם כאשר אתם חושבים על מיטה מתכווננת היא מיטה של בית חולים, אז בעוד שאתם צודקים שהיום בכל בתי החולים יש מיטות מתכוונות, הגיע הזמן שתפתחו עיניים ותגלו שגם אנשים פרטיים יכולים לרכוש מיטות סיעודיות מתכוונות לשימוש ביתי.

מיטה סיעודית מתכוונת, בין אם עובדת על כיוונון ידני או בין אם היא עובדת על כיוונון חשמלי, מספקת יתרונות רפואיים רבים אשר משפרים את אורח החיים של כל אדם. במיוחד אם מדובר על מטופלים סיעודיים בבית, קשישים ואנשים עם מוגבלות פיזית. בנוסף, מיטה מתכוונת מקלה על השימוש במיטה ביום יום בכמה דרכים שאולי לא חשבתם עליהן עד עכשיו.

כולנו מבלים חלק גדול מהחיים שלנו במיטה, במיוחד מטופלים סיעודיים הנמצאים במצב שכיבה לשעות ארוכות גם במהלך היום, ולכן חשוב ליהנות מאיכות המיטה עד תום. להלן מספר דרכים בהן מיטה סיעודית מתכוונת שומרת על אורח חיים בריא:

מיטה מתכוונת עוזרת להירדם מהר יותר

אנשים רבים זקוקים לטווח זמן ארוך בכדי להירדם כמו שצריך. בדרך כלל זה קורה מכיוון שהם צריכים את הזמן הזה בכדי למצוא את תנוחת השינה הטובה ביותר עבורם. מתקשים לפעמים להירדם מהר בגלל שאתם לא מצליחים למצוא את תנוחת הגוף עם כריות המיטה או המזרון השטוח?

במיטה מתכוונת אפשר למצוא את תנוחת השינה האולטימטיבית, להגדיר אותה בשלט ואז כל פעם שהולכים לישון בלילה מגדירים את תנוחת השינה האהובה ומיד נרדמים.

מיטה סיעודית מתכוונת מונעת נחירות

בן/ת הזוג מתקשה לישון בגלל הנחירות שלך? אז יש סיכוי גדול מאוד שהוא/היא לא מקבלים את השינה האיכותית שהם צריכים בכדי להרגיש טוב במהלך היום ולהמשיך להיות בריא. רצוי לעשות משהו בנושא של הנחירות אם אפשר.

אחד היתרונות המשמעותיים של מיטה מתכווננת הוא, היכולת שלה לעזור למנוע את הנחירות. פשוט יש להשתמש בשלט רחוק החשמלי כדי לרומם את החלק העליון של המיטה הסיעודית מעט. זה יוצר עלייה של הראש, מה שמונע מהלשון והרקמות שבאף להיסגר כלפי מעלה וליצור את הקול הידוע (והמעצבן) של הנחירות.

מיטה סיעודית עם גוף מתכוונן שומרת על הגב

כאבי גב הם נושא רציני ביותר – במיוחד בקרב מטופלים סיעודיים. כאב גם כרוני לא רק פוגע בבריאות הגוף, אלא גם יכול להקרין על צורת ההליכה, לפגוע באיכות השינה ועוד. לכן, כאשר שוכבים במיטה חשוב להוריד כמה שיותר עומס מהגב. הנה עובדה שכדאי לדעת – לא תמיד שינה על מיטה ישרה יעשה את העבודה.

אנשים שלא ישנים על הגב יכולים להשתמש בחופש ההתאמה שמעניקה מיטה סיעודית מתכוונת ולכוון את צורת המיטה בהתאם לתנוחת השינה, בצורה שבה הגוף שומר על קו ישר ככל ניתן בעת השינה וסובל מכמה שפחות עומס במהלך השינה. הכוונון הנכון לפי תנוחת השינה יכול לעשות פלאים לאיכות השינה של המטופל ולהרגשה של הגב שלו במהלך היום.

מיטה מתכווננת מעניקה תנוחה נוחה גם לפני השינה

אם אתם נהנים לצפות בטלוויזיה בערב או לקרוא ספר טוב לפני השינה במיטה, אז אתם חייבים מיטה מתכוונת. ניתן בקלות להתאים את מיקום הראש של המיטה בהתאם לתנוחה הרצויה לפני השינה, או לחילופין, להביא את הרגליים למעלה קצת כדי להפחית את הלחץ על הרגליים לפני השינה.

הרפיה של הגוף העליון או התחתון אחרי יום עמוס לפני השינה עוזרת לשינה בריאה יותר ולהרגשה כללית טובה יותר.