מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
  
0

לקוחות מספרים

רבקה בנבנשתי, חיפה

רבקה בנבנשתי, חיפה

המוצרים שרכשתי היו טמ"ס (טלוויזיה במעגל סגור), זכוכית מגדלת, כיסא למקלחת ופריטים נוספים. מבחר המוצרים שבחנות נהדר. היחס ללקוחות והשירות יוצאים מן הכלל והופכים את הביקור והקנייה לחוויה נעימה.

מרים לפיד, קיבוץ צרעה

רכשתי עגלת קניות בעלת שישה גלגלים. זו רכישה מצוינת: בעלי מברך אותי בכל יום חמישי, כשהוא יורד במדרגות עמוס בקניות. זו אמנם עגלה קצת יקרה א ב ל שווה כל שקל. קניתי בחנות עוד מתנות חמודות כמו lid sid (מכשיר המפריד בין סיר בישול למכסה). 
המיוחד בחנות הוא שיש בה כל מיני פטנטים נחמדים והמבחר מגוון. 
חוויית השירות יוצאת מהכלל. הבנות נחמדות. הקנייה והרכישה נעשות דרך הטלפון והתגובה של הצוות מהירה וטובה מאוד.
משה כרמלי מחיפה

משה כרמלי מחיפה

ברכה אשתי ואני רכשנו מיטה זוגית מתכווננת עם מנגנוןHI-LOW בעבורה. המיטה מעולה וענתה לצרכים הנדרשים. ה-HI-LOW הקל מאוד עליי ועל המטפלת בטיפול היום יומי. חשוב לציין כי בחנות יש מבחר מוצרים והשירות היה לעילא ולעילא: היחס אישי ויש ניסיון להבין את הצרכים המדויקים של החולה.
מרים ירדני מחיפה

מרים ירדני מחיפה

קניתי בדיבר החמישי מספר פריטים: מיטת אימפולס (מיטה מתכווננת), מקל הליכה ורולטור (הליכון עם מושב). אני שבעת רצון ביותר מהמיטה. היא עונה על כל צרכיי. אני יכולה לנווט בעצמי לכל מצב רצוי ולכל פוזיציה. המיטה מאפשרת תמרון אופטימלי. 
גם הרולטור הוא הפתרון הטוב ביותר. הוא יציב ואני יכולה לשבת עליו בביטחון. 
המיוחד בחנות הוא שיש מבחר של כל מיני "צעצועים" שיכולים לעזור שלא הייתי מעלה בדעתי על קיומם. מה שעוד יוצא דופן הוא חווית השירות הנהדרת. השירות ניתן לא רק כדי למכור אלא קודם כול לעזור ללקוחות. שירות כזה לא שכיח בישראל...
שושנה זינגר, חיפה

שושנה זינגר, חיפה

רכשתי בדיבר החמישי רולטור "טופר" מתוצרת נורבגיה. היחס היה מצוין והשירות היה מקצועי. ניתן היה לנסות את הרולטור והליווי של הצוות היה תומך ומסייע. הבנות עושות עבודה טובה. היתרון הגדול בחנות הוא שאפשר לראות, למשש ולנסות את המוצרים, שונה מאוד מקנייה דרך האינטרנט או מקטלוג.
שושנה שוורץ (בתה של קטי שוורץ) מחיפה

שושנה שוורץ (בתה של קטי שוורץ) מחיפה

רכשתי בחנות הדיבר החמישי כרית נגד פצעי לחץ, לשימושה של אמי. הכרית מועילה לה וטובה לה מאוד. השירות בחנות הוא חוויה. הבנות מקצועיות, אדיבות ותומכות. האווירה במקום נעימה ומקנה הרגשת בית.
ניצה גנץ מטבעון

ניצה גנץ מטבעון

נפצעתי ברגל בתאונת דרכים. נזקקתי לכסא מקלחת. בדיבר החמישי פגשתי בצוות סבלני, לבבי ומיומן, שידע להתאים ליכולותיי ולצרכיי את הכיסא הנכון. נוסף לכך דאגו הבנות להנחות אותי איך לשמור על המוצר ולהתאימו לצרכיי המשתנים. 
אני ממליצה בחום לפנות לדיבר החמישי!
נילי סנפיר, קיבוץ אלונים

נילי סנפיר, קיבוץ אלונים

המוצרים שנרכשו בחנות: כורסה, מעקה, כרית, כיסא וטלפון. 
בחנות מרוכז מבחר גדול של אבזרים ופריטים איכותיים המתאימים לאנשים מבוגרים (חלקם – גם לצעירים...) ולבעלי צרכים מיוחדים, הכול תחת קורת גג אחת.
המוצרים נקנו לאבא, בן 98 שנה. הכורסה המתכווננת נוחה מאוד לצרכיו העכשוויים. המעקה שהתקנו לו בהחלט מונע נפילות. אני ממליצה בחום גם על כריות שינה נוחות ואיכותיות מאוד..
השירות בחנות הוא חוויה: מקצועי ונעים. יש במקום אווירה נעימה וחמה. הצוות מסביר פנים ועם הרבה סבלנות ללקוח. יישר כוח!
מאיר כץ, חיפה

מאיר כץ, חיפה

רכשתי בדיבר החמישי ידיות אחיזה. הרכישה נעשתה דרך הטלפון וההסבר שקיבלתי היה מאה אחוז!! הבנות הסבירו על המוצר כמו שצריך ובסבלנות רבה. מה שהיה חשוב לי ביותר הוא שהרכישה נעשתה בעקבות גלישה באינטרנט, אבל יחד עם הסבר טלפוני מקיף וסבלני.
דיתה קול-רומן, טבעון

דיתה קול-רומן, טבעון

רכשתי בדיבר החמישי מגוון מוצרים: אביזרים לחדר רחצה (ידיות מחוברות לקיר; מושב אסלה מיוחד מוגבה, עם ידיות תמיכה), כריות אורטופדיות המקלות על ישיבה ממושכת על כסא מול הטלוויזיה. אני רוכשת באופן שוטף תחתוני חיתול וסינרי אכילה גדולים. אלה מוצרים המסייעים לצרכיו של אבי. הטיפול בהורים המזדקנים שלנו דורש משאבים וכוחות נפשיים וגופניים אינטנסיביים במיוחד. הוריי בני 90 ו-84. שניהם אינם בריאים, לצערי. אני מטפלת בהם (עם עזרה) במהלך השנים האחרונות ומלווה את השינוי המתרחש בחייהם עם הגיל והתופעות הנלוות אליו. מצב זה דורש התגייסות מאוד אינטנסיבית שלי, כולל מציאת פתרונות בתחום שלא היה לי בו מושג כלל. האנשים של הדיבר החמישי והמקום שלהם היוו עבורי סוג של מקלט. בכל פעם הפכה החשיבה שלי לחשיבה בשניים, לשיתוף אמיתי תוך רצון למצוא פתרון לכל בעיה: איך לבנות את חדר הרחצה, איך להקל על העמידה על הרגליים וכד'. הבנות במקום בקיאות בחומר ומכירות את הלקוחות היכרות אישית. המקצועיות, ההיכרות ותשומת הלב שלהן הופכות חוויה מורכבת, היכולה לעתים להפוך למעיקה ולא נעימה במיוחד, לנסבלת ואפילו ממש נעימה – כי לפעמים אני יכולה סתם לשבת לשתות קפה ולקטר. הדרך של הדיבר החמישי נראית לי משמעותית מאוד ביכולתי לסעוד את הוריי בשנות זקנתם. המקום נעים ומרווח, ובו מוצגים פריטים במגוון רחב, מה שנותן רעיונות לשיפור חוויית החיים של הוריי ושלי, כי אני מרגישה שאני עושה בעבורם את הטוב ביותר. 
ו... יש חניה בשפע - כמה מרגיע! 
גילה פרסמן, קיבוץ רמת דוד

גילה פרסמן, קיבוץ רמת דוד

רכשנו בדיבר החמישי מיטה מתכווננת דגם "דורין", כיסא למקלחת וידיות עזר. 
חוויית השירות מצוינת: היחס ללקוח הוא יוצא מן הכלל. לכל פנייה קיבלנו מענה מידי. כשנתקלנו בבעיה טכנית, כמו מהו הגובה הנכון לתליית מעקה, או איך מתקינים אותו – מיד נשלח אלינו איש שירות היודע היטב את עבודתו. בכל משאלה ליוותה אותי עדנה עד למציאת הפתרון האופטימלי. זהו שירות אמין ומקצועי. אני ממליצה ומרוצה מאוד.

ארזה שצקר, חיפה

קניתי זכוכית מגדלת איכותית מאוד. לאחר בדיקה בבית הסתבר לי שהזכוכית אינה מתאימה לצרכיי. המגדלת הוחזרה וכספי הוחזר במלואו. חוויית השירות במקום – טובה מאוד. היחס ללקוחות אישי ונעים.
אילנה פיליפ, מושב רם און

אילנה פיליפ, מושב רם און

המוצר שנרכש הוא כיסא עבודה למטבח. אני נהנית ממנו מאוד. אני יושבת עליו כשדלת הארון פתוחה וזה עוזר לי להתארגן במטבח בלא צורך לעמוד זמן רב על הרגליים.
הדיבר החמישי היא חנות מיוחדת. אינני מכירה באזור חנות כזאת, העונה על צרכיהם של אנשים עם קשיים ומגבלות שונים.
השירות במקום – על הכיפאק! תמיד נעים לבוא ולפגוש את הבנות.