מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

שאלות ותשובות

כל מה שרציתם לדעת על חנות הדיבר החמישי בקיבוץ אלונים

לפניכם מגוון שאלות ותשובות לגבי מוצרי החנות והרכישה דרך האתר. לא מצאתם את השאלה שחיפשתם? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם. להתראות בחנות! עדנה, דיתי ואיריס.

גילנות זה מונח שמשמעותו אפליה על רקע גיל. כפי שיש אפליה על רקע גזע, מין, דת ועוד הקיימים בחברה, תופעה של אפליה על רקע גיל בלבד. ההבדל באפליה זו אל מול האחרות הוא, שגם אם כרגע איננו סובלים מהאפליה זו, שיבוא היום ובו נהיה גם אנחנו מושא לאפליה זו. האפליה באה לידי ביטוי בתחומים שונים ומגוונים בחיינו: במקומות עבודה, בתפיסות לגבי מבוגרים ועוד.

מעבר להקפדה שלנו על מחירים הוגנים ומוצרים איכותיים, אנו מקפידים מאוד על שירות אדיב מתוך אמונה שמגיע ללקוח את הפתרון הטוב והנכון ביותר.
יחס ושירות הם חלק עיקרי מרגע הקמת המקום וחשובה לנו התאמת המוצר ללקוח.

החנות מאגדת תחת קורת גג אחת מגוון פתרונות ומוצרים לאיכות חיים לגיל השלישי. היתרון הוא שניתן להתרשם מהם לקבל שירות ומענה על כל שאלה שעולה לכם, וכל זאת במקום אחד מבלי לפנות לאינספור ספקים שונים כי אנחנו כבר עשינו זאת עבורכם. ולא פחות חשוב מכך הקפדנו שהחנות שלנו תהיה מעוצבת ומכבדת, שתשקף חן ואסטתיקה, כדי שיהיה לכם הכי נעים שאפשר.

בעיקרון אנו מקבלים כל אמצעי תשלום המקובל- כל כרטיסי אשראי למעט דיינרס, מזומן והמחאות (בעיקר מלקוחות מוסדיים) ניתן לשלם בתשלומים ללא ריבית.

קיבוץ אלונים ממוקם בין קרית טבעון ורמת ישי, כ- 25 דקות נסיעה מחיפה ומעפולה יש האתר מפת הגעה.

בוודאי!, החנות שלנו נועדה לגיל השלישי, אך מאחר שהמקום מאגד בתוכו מוצרים רבים ומגוונים כל אדם בכל גיל יכול למצוא מוצרי עזר לאיכות חיים. המוצרים אינם מותאמי גיל אלא מותאמי צורך.

הדיבר החמישי לקוח מהמקורות של כולנו והוא המהות של המקום. הדיבר החמישי עוסק בכיבוד ההורים ובשימור מערכות היחסים המשפחתיים גם כאשר אנו כבר לא תחת חסותם של הורינו, כמו כן הוא מבטא אהבת אדם, כבוד וערכים של משפחה. אנו רואים מידי יום עד כמה בחירת השם הייתה מדויקת ונכונה.

לעיתים קשה לאדם בעבורו נרכש מוצר זה או אחר להגיע לחנות ואנו מבינים את זה ואף מכבדים את העניין. עם זאת אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשקול כל מקרה לגופו ונשמח לסייע לכם לסייע לאחר. כמובן שבמקרה כזה נותיר בידנו את האפשרות לחיוב במקרה שהמוצר לא חוזר או לא יחזור תקין

אנו פועלים בהתאם לחוק הצרכנות החדש, מוצר שעומד בתנאי ההחזרה ושלא עבר הזמן האמור בחוק יזכה את הלקוח בסכום הרכישה אך בניכוי 5% מערך הקנייה או 100 ש"ח הזול מביניהם על פי סעיף 5 לחוק.

כן, אנחנו מבצעים משלוחים לכל מקום אליו מגיע דואר ישראל.