מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

חנות ״הדיבר החמישי״

למעלה מ-700 מוצרי נוחות ואיכות חיים לגיל השלישי ולבעלי מוגבלויות

 

חנות ״הדיבר החמישי״ בקיבוץ אלונים מעוצבת כמו בית, המחולק למחלקות שונות כאשר בכל אחת מהן ניתן למצוא מגוון עצום של מוצרים המקלים על החיים. קהל היעד העיקרי של החנות מורכב מאוכלוסיית הגיל השלישי ומבעלי מוגבלויות כאלה ואחרות, המחפשים פתרונות ורעיונות יעילים לשדרוג איכות החיים.

צוות החנות לשירותכם:
עדנה טבעוני, מייסדת ומנהלת החנות
דיתי כהן, מנהלת מכירות ושירות לקוחות
איריס לוין,  ניהול ותפעול אתר האינטרנט

אנו נקשיב לכם, נבין מדוע באתם ונתאים עבורכם בסבלנות רבה את המוצרים המתאימים לכם.
"הדיבר החמישי" מרכז במקום אחד מגוון רחב של פתרונות מבלי לוותר על חווית קנייה נעימה - בשונה ממה שאנחנו רגילים לחשוב על אביזרי עזר וציוד שמסייע. מרבית האנשים בגיל השלישי (ואפילו צעירים מהם), יכולים למצוא אצלנו מוצר כזה או אחר שיכול לשפר פלאים את איכות חייהם: זכוכית מגדלת, כורסא חשמלית נוחה לקימה וישיבה, כריות למכביר ולכל צורך, אביזרים נוחים למטבח, מקלות הליכה ססגוניים ועוד... במידה ותהיו זקוקים למוצר כלשהו שלא נמצא בחנות, נזמין אותו עבורכם ונטפל בבקשתכם עד שהמוצר יגיע לביתכם.

מאיפה הרעיון?
לפני שאפרט, הרשו לי להציג את עצמי:
שמי עדנה טבעוני, חברת קיבוץ אלונים, בת לשני הורים בגיל השלישי. למדתי ניהול בתי אבות באוניברסיטת חיפה ועד לפני זמן לא רב עסקתי בתחום הסיעוד. אל הרעיון הגעתי כאשר ניהלתי את בית האבות בקיבוץ. מתוקף היותי מנהלת המקום פנו אלי בני משפחה ובנים של דיירים, בשאלות של היכן ניתן לקנות מוצרים ומה כדאי לקנות. כשהתחלתי להתעניין ולנסות לעזור גיליתי שאומנם יש המון פתרונות וגם הרבה מאוד מוצרים אבל אין מקום אחד(!), אליו ניתן לגשת, לראות את המוצרים, לשאול שאלות, לקבל יעוץ ולא פחות חשוב מכך לקבל תחושה נעימה ונינוחה - תחושה של בית. זאת בנוסף לעובדה כי החיפוש אחר פתרונות יכול להיות מתיש מאחר ולעיתים הצורך מגיע בהפתעה ומאחר ורבים פשוט לא יודעים אילו מוצרים ופתרונות כבר קיימים בשוק. ממש לצורך כך בנינו מרכז המחולק לאזורי מחייה תוך מתן דגש על מוצרים באיכות וברמת הבטיחות הטובים ביותר.
כיום המרכז שוקק חיים, אני רואה ושומעת את הלקוחות מידי יום, ומבינה עד כמה חשוב היה לקיים מקום כזה.
נעשה כמיטב יכולתנו לתת את המענה הטוב ביותר לכל אחת ואחד מכם.

לקוחות החנות:
לקוחות החנות מגוונים מאוד ומעבר לאוכלוסיית הגיל השלישי ניתן למצוא גם אנשים צעירים יותר, המחפשים פתרונות איכותיים שמקלים על החיים. מעבר למוצרים הייעודיים לאולוסיות אלה, ניתן למצוא גם הרבה אביזרים נוספים בחנות כדיגמת ביגוד, אקססוריז ומוצרים משלימים רבים המיועדים לקהלי יעד רחבים.