מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

חנות למבוגרים

הדיבר החמישי היא חנות למבוגרים השוכנת בקיבוץ אלונים ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מוצרים ייעודיים . בחנות ישנם למעלה משבע מאות מוצרי איכות חיים ונוחות המיועדים לבני הגיל השלישי, וכן לבעלי מוגבלויות ולאוכלוסיות אחרות הנדרשות למוצרים מיוחדים.

מענה למגוון צרכים של מבוגרים

החנות הוקמה לאור ניסיון רב והיכרות קרובה עם צרכיהם של אנשים מבוגרים, אשר נרכשו בין היתר בניהול בית האבות שבקיבוץ אלונים. לאורך השנים התברר לנו שאנשים אלו ובני משפחותיהם אינם מכירים את מכלול המוצרים הקיימים, שבהחלט יכולים לשפר את חייהם ולתת מענה הולם לבעיותיהם המיוחדות. יתר על כן, בזכות התפתחויות טכנולוגיות מדובר כיום באבזרים נוחים מאוד, פשוטים לשימוש, אמינים וחסכוניים. ואולם, גם מי שהכיר חלק מהמוצרים לא הצליח למצוא מקום אחד שבו אפשר למצוא כולם. לכן החלטנו להקים חנות מיוחדת שתביא בפני קהל יקר וחשוב זה מגוון רחב של פתרונות איכותיים, ותרכז אותם תחת קורת גג אחת. מדובר במוצרים רבים ושונים כגון זכוכיות ומכשירי הגדלה, כורסאות טלוויזיה חשמליות, כסאות גלגלים, מוצרי ספיגה, כריות ועוד.

ייעוץ מקצועי וקשוב לצרכים

אנו בדיבר החמישי רואות חשיבות רבה בהתאמת המוצר המתאים לצרכיו הייחודיים של כל לקוח. בדיוק לשם כך הקמנו אתר מפורט, ברור ונגיש בו ניתן ללמוד על פרטי הפרטים של כל אביזר, וגם לצפות בו מקרוב ובנוחות מרבית. יחד עם זאת, אנו מזמינות אתכם גם להסתייע בניסיוננו המקצועי על מנת לקבל מידע נוסף, ולהיות בטוחים שהזמנתם את המוצר המתאים והטוב ביותר לצרכיכם.

 ניתן לפנות אלינו לקבלת ייעוץ בטלפון 04-9838221.