מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

מוצרי ספיגה למבוגרים בחיפה

בחנות הדיבר החמישי תוכלו לרכוש און ליין מוצרי ספיגה למבוגרים בחיפה, בירושלים ובכל ערי ישראל. מדובר במוצרי איכות העומדים בכל תקני הבריאות הנדרשים, אשר מסופקים על ידינו במחירים נוחים, עם אפשרות למשלוח עד הבית או לאיסוף עצמי.

מגוון מוצרי ספיגה למבוגרים

בימינו ישנה קשת רחבה של מוצרי ספיגה יעילים ומתקדמים למבוגרים, אותם ניתן למצוא ולרכוש בחנות שלנו. לדוגמא, ניתן להזמין פדים באיכות מעולה המתאימים לשימוש יומיומי, אשר מבוססים על טכנולוגיה מתקדמת של ספיחת כמויות נוזלים גבוהות במהירות, ושמירתם המלאה בפד. כמו כן, בפדים הללו ישנה שכבה חיצונית מיוחדת העשויה מבד אוורירי שמונע השמעת רשרושים בזמן ההליכה, ולכן האדם המבוגר נהנה מדיסקרטיות מרבית. תוכלו למצוא אצלנו פדים ייעודיים לנשים או לגברים ברמות ספיחה שונות, כדוגמת פדים לנשים עד 300 מיליליטר הארוזים בנפרד בחבילה, ומצטיינים בנעילה מוחלטת של נוזלים. למוצר זה העשוי מאריג נעים, רך ונושם יש יכולת מהירה ללכידת נוזלים, והוא גם מנטרל ריחות. מוצר נוסף שאפר להזמין מאיתנו הוא מגן מזרון, המהווה פתרון משלים למי שמשתמשים במוצרי ספיגה, ומיועד בעיקר לשעות הלילה בהם מוצרי הספיגה נוטים לזוז עם תנועות הגוף. הוא שומר על המזרון מפני רטיבות ומקנה תחושת ביטחון ויובש להנאה משינה טובה ורצופה ללא דאגות.

מוצרי ספיגה נוספים

מלבד האמור לעיל, ניתן למצוא אצלנו עוד מגוון מוצרי ספיגה כגון סדינית רב וחד פעמית, תחתון ספוג וחיתולים למבוגרים. ייעוץ מקצועי לרכישה נכונה בטלפון 04-9838221.