מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

מיטות חשמליות

מיטות חשמליות לנכים, מבוגרים וסיעודיים מבוססות בימינו על טכנולוגיות מתקדמות, המקנות פתרונות מדויקים, נוחים ובטוחים לצרכים שונים. באתר הדיבר החמישי תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מיטות חשמליות המתאימות לקהלים שונים ומוצעות במחירים נוחים ואף במבצעים.

עזרה במציאת המיטה הנכונה

לצוות שלנו יש ניסיון רב בעבודה עם מבוגרים בעלי מוגבלויות שונות, וביכולתנו לסייע לכם לרכוש מיטה חשמלית המתאימה במדויק לצרכי המשתמש. בין היתר, בעת בחירת המיטה החדשה נבדוק מה הבעיה שקיימת במיטה הנוכחית, ועל אילו צרכים היא אינה עונה. בהמשך, נבחן היבטים כגון קושי להתהפך, לקום או לשבת, והאם התווספו אביזרי עזר כמו כיסא גלגלים או מנוף שיש להתאים להם את המיטה. עוד נבדוק אם יש צורך להגן על המשתמש מפני נפילה בלילה, כך שיש להתאים מעקות שלמים, מעקות שליש או מעקה מפוצל – אשר לכל אחד מהם מאפיינים ייחודים משלו. אגב, ישנה חשיבות גדולה גם לחזות המיטה שצריכה להשתלב באופן נאה, אסטטי ומכובד בחדר השינה. על כל הנושאים אלו ואחרים נשוחח עימכם, ואף ניתן לתם פגישת ייעוץ בחינם בביתו של הלקוח מטעם מרפאה בעיסוק.

דוגמא אחת מתוך רבות אחרות

כאמור, ניתן לרכוש מאיתנו מיטות חשמליות רבות ומגוונות. אחת מהן היא מיטת מוביליה שהינה אידיאלית למי שזקוק לעזרה בקימה ואינו סיעודי לגמרי. בעזרתה אפשר לכוונן את הרגליים למצב כורסא, את הגב לישיבה מלאה, ולסובב את המשטח לצורך הקמה. זוהי מיטה שמקלה מאוד על הוצאה של מטופל או העברתו אליה, המגיעה עם מעקות בטיחות מתרוממים, בעלת מראה מהודר במיוחד ומתאימה לנשיאה של משתמשים עד 125 קילוגרם.

למידע נוסף על מיטות חשמליות במבצע ועל המוצרים שבחנות, התקשרו לטלפון 04-9838221.