מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

מיטות לנכים

כאשר אדם מגיע למצב בו הוא זקוק לעזרה בניוד, כניסה ויציאה ממיטה, מדובר בשינוי מהותי באורחות החיים. ואולם, אין בכך לומר שאיכות החיים עצמה חייבת להיפגע באופן משמעותי, או שצריך לוותר על שינה עם בן הזוג ,על נוחות ואסטטיקה. כיום, מיטה לנכים יכולה בהחלט להיות מעוצבת ומהודרת, לאפשר שינה בשניים וכמובן לספק פתרונות יעילים ומדויקים לצרכיו של הנכה או המבוגר. בחנות הדיבר החמישי תוכלו למצוא למשל מיטה זוגית מתכווננת או מיטה וחצי מתכווננת, וזאת לצד מגוון רחב של אבזרי עזר ייעודיים.

אבזרים נלווים חשובים

לצד מיטות לנכים, מבוגרים, בעלי מוגבלויות וסיעודיים, באתר הדיבר החמישי תוכלו להתרשם מקשת רחבה של אבזרים נלווים למיטות. מדובר באבזרים שנועדו להקל ולשפר את תפקודו של האדם סביב המיטה, בין אם באופן עצמאי או בעזרת מטפל, וכן להתאים את המיטה עצמה לצרכים המיוחדים. על אבזרים אלו נמנים בין היתר הגבהות למיטות מסוגים שונים, ידיות קימה, מגשי עץ, תומכי גב וראש, שולחנות מיוחדים, מגני מזרון, מאחזים, ידיות אחיזה נשלפות ומעקות.

ייעוץ בבחירת מיטה ואבזרים נוספים

אנו בדיבר החמישי יודעות היטב כי רכישת מיטה לנכים ומבוגרים כרוכה בהוצאה בלתי מבוטלת, ושהמיטה צריכה להתאים במדויק לצרכי המשתמשים. לכן, לקוחותינו זוכים לייעוץ מקצועי מלא בבחירת המיטה והאבזרים הנוספים, אשר יכול להינתן על ידינו בטלפון, וכן בבית הלקוח מטעם מרפאה בעיסוק – בחינם. מידע מפורט על המיטות וסרטונים המסבירים עליהן ממתינים לכם באתר, ובכל שאלה ניתן לפנות אלינו בטלפון 04-9838221.