מוצרי החנות
כורסאות הקמה מיטות מתכווננות שולחנות מתכוננים חדר רחצה ניידות ושיקום אביזרים למטבח מתנות ופנאי ספיגה שמיעה וראיה
facebookניווט לחנותהתקשרו אלינו
0

מקלות הליכה

בחנות הדיבר החמישי תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של מקלות הליכה למבוגרים. מתוך המלאי המגוון כל אחד יוכל למצוא מקל המתאים לצרכיו, משקלו, רמת הניידות שלו וטעמו האישי. את המוצרים תוכלו לרכוש עבורכם או כמתנה מיוחדת בחנות הביתית שלנו שבקיבוץ אלונים, וגם ישירות דרך אתר החברה. 

 

מקלות הליכה לכל צורך ובכל סגנון

 

בזכות המבחר הגדול של מקלות הליכה למבוגרים גם אתם תוגלו לרכוש מוצר העונה במדויק לצרכיכם וטעמכם האישי:

·         מקלות טלסקופים מאלומיניום - מקל הליכה למבוגרים עם שלל הדפסים וגוונים בגובה מתכוונן העשוי מאלומיניום קל משקל, אשר מסופק באורכים ולמשקלים שונים לרבות אפשרות למקלות מתקפלים. המקלות מגיעים עם ידית מעוצבת מעץ או ידית פלסטיק קשיח, ומסופקים עם גומייה בתחתיתם המונעת החלקה.

·         מקלות הליכה מעוצבים מעץ - מוצעים בצבעים ואורכים שונים, לרבות אפשרות לניסורם לגובה מתאים. המקלות מסופקים עם גומייה המונעת החלקה ועם ידיות בשלל עיצובים, כדוגמת ידית אקרילית שיש חום או כחול. כמו כן, אנו משווקים מקלות הליכה מעץ במבוק ומקלות עם ידית מעוגלת קלאסית.

·         ידיות אנטומיות – מדובר במקלות הליכה בעלי ידות אנטומיות היצוקות בצורת יד ימין או שמאל, המסופקים מעץ או מאלומיניום כמקלות טלסקופים ומתכווננים.

·         מקלות הליכה לכבדי משקל – נושאי תקן אירופאי ומסופקים בגבהים שונים, עשויים מאלומיניום קל משקל ובעלי גומייה המונעת החלקה.

·         מקלות הליכה עם 3 ו- 4 רגליים - עשויים מאלומיניום, בעלי רגל טלסקופית מתכווננת וידית אחיזה נוחה במיוחד.

·         מקלות כיסא מתקפל - עשויים מאלומיניום קל משקל ומסופקים בגבהים שונים עם מספר משתנה של רגליים, ועם מגוון סוגי מושבים וצורות קיפול.

·         תוספים שונים - לרבות גומיות מייצבות מקל המאפשרת להעמידו לידכם כשאינו בשימוש ומונעות גם החלקה, וכן מגוון תופסני מקל לשפת שולחן או לחגורת המכנסיים, וגם רצועה למקל המאפשרת שמירה על המקל והרמתו ללא מאמץ.

 

ייעוץ בבחירת מקל הליכה

 

מקלות הליכה נועדו לשמש את בעליהם באופן נוח ובטוח לגמרי, וזאת לתקופה ארוכה ובמגוון רחב של מצבים ואירועים. כמו כן, כפי שניתן לראות מהרשימה שלעיל ישנן אפשרויות רבות ומגוונות, כגון מקלות הליכה מעץ, מקלות מתקפלים מאלומיניום, טלסקופים ועוד. לכן ישנה חשיבות רבה להתאמת המקל לצרכי המשתמש ולאור היבטים כמו משקל גופו, מידת הניידות שלו, אורחות חייו ואף טעמו האישי מבחינה אסטטית. דברים אלו נכונים בין אם מדובר בקנייה עבורכם, או במתנה עבור אדם היקר ללבכם. אנו מזמינות אתכם להסתייע בייעוץ מקצועי מטעמנו, הניתן לאור היכרות מעמיקה עם צרכיהם השונים של מבוגרים, וכמובן עם שפע מקלות ההליכה הקיימים באתר שלנו.

 

להזמנת מקל הליכה איכותי ומעוצב

 

 ניתן לבצע הזמנות ולקבל מידע נוסף בנושא על ידי יצירת קשר עם הדיבר החמישי בטלפון 04-9838221.